Restaurace Dopolavoro

Na rozhraní Žižkova a Vinohrad, nedaleko od náměstí Jiřího z Poděbrad. Ondříčkova 17, Praha 3.

Italská restaurace s duší.

V naší restauraci ochutnáte pravou Itálii.

Snídaně podáváme v sobotu a v neděli od 9 do 11:30.

Po celý den je k dispozici velký výběr předkrmů, antipasti a velký výběr dezertů.

Výběr z mnoha italských vín, prosecca a champagne např. značek: Col Sandago, Altavilla, BepiN De Eto, Specogna, Rebuli, Ferghettina, Reisten, Jeeper, Ca Marcanda, Dopolavoro, Campari, Cinzano, Aperol a další.

Také na Vás čeká ta nejlepší káva v Praze značky Trucillo.

Večer se o zábavu postará živá hudba, hra na piano, kdy pianista hraje vše od klasické hudby, přes filmovou hudbu až po klasický pop. Rád vám zahraje i na přání.

Dáváme důraz na kvalitu a proto naše pokrmy připravujeme jen z těch nejlepších surovin dovezených přímo z Itálie, zelenina od lokálních malých farmářů a to platí i o mase, které osobně vybírá náš šéfkuchař.

bistro dopolavoro

Italské i domácí suroviny té nejvyšší kvality.

Dáváme důraz na kvalitu a proto naše pokrmy připravujeme jen z těch nejlepších surovin dovezených přímo z Itálie, zelenina od lokálních malých farmářů a to platí i o mase, které osobně vybírá náš šéfkuchař.

Restaurace - bistro Dopolavoro

se nachází na výjimečném místě, přímo na rozhraní Žižkova a Vinohrad. Najdete nás na křížení ulic Ondříčkova a Fibichova. Nedaleko od náměstí Jiřího z Poděbrad. S neopakovatelným výhledem na Žižkovskou dominantu, žižkovský vysílač. Dříve zde byla zavedena oblíbená restaurace La Bottega. Ale covid a další nepřízně osudu donutili dřívějšího majitele po delších úskalích restauraci zavřít. Původním majitelem byla snaha ještě oživit provoz novým konceptem asijské fusion MR Gs Asian ale to se nesetkalo s úspěchem. A proto jsme tu my aby jsme navázali na to co vždy fungovalo a to je příjemné prostředí s příjemnou obsluhou a vynikající italskou kuchyní.

Jídlo vám velice rádi připravíme i s sebou. Pokud vám zachutnají naše vína, prosecca, champagne na tolik, že je budete chtít pít i doma, dostanete je od nás na cestu s sebou s 20% slevou. 🙂

Naše italská restaurace disponuje 70 místy uvnitř restaurace a 50 místy na zahrádce. V restauraci si můžete rezervovat stůl ale i celý salonek a v neposlední řadě celou restauraci. 

Ideální místo na oslavy.

Restaurace DOPOLAVORO je ideální na oslavy narozenin, rozluček se svobodou, bar micva, křtin, svatební hostiny, firemní večírky, Silvestrovské a další oslavy.